top of page
feedback_edited.jpg

Atsiliepimai

Čia rasite mūsų klientų atsiliepimus apie mus. Jie padeda mums suprasti, ką reikia tobulinti ir kas puikiai veikia.

Darius, UAB LEDO MINTYS

Su Sergejumi esame ne kartą svarstę įvairius klausimus, sprendę problemas. Galiu drąsiai teigti, kad Sergejus yra girdintis žmones, greitos orientacijos, puikiai išmanantis savo sritį. Jis geba greitai teikti tikslius pasiūlymus. Rekomenduočiau visiems, kuriems reikalingas patarimas finansų, apskaitos ir kitokiais su šiomis sritimis susijusiais klausimais.

Monika, Project Lead at LENDERS

Greitai ir paprastai apie įmonės finansus!

Artūras, MB AK JetTech

A true professional with plenty of experience

Rūta, UAB KROSNYS IR KROSNELĖS

Jūsų profesionalaus reiklumo dėka iki smulkmenų sužiūrėtas, apgalvotas visų dokumentų sutikrinimas ir pateikimas suteikia mūsų verslui saugaus finansinio stabilumo bei sėkmės planuojant svarbius žingsnius ateityje    Dėkoju už puikų darbą ir rūpestingą bei atsakingą buhalterijos tvarkymą

Žydrūnė, MB ARFIX 

Džiaugiuosi, kad Sergej konsultacijos padėjo mums prisijaukinti savo verslą, jo plačios mokestinės žinios padeda nepasiklysti mokesčių labirintuose, Sergej turi atsakymus į visus klausimus! Labai rekomenduoju pradedantiems verslą, asmenims, kurie steigiasi įmonę (ypač pasirenkant juridinį statusą), įmonių savininkams, kuriems buhalteriniai klausimai vis dar tamsus miškas :)

Jurgita, MB Proaktyvus

Rekomenduoju – operatyvumas, konkretumas, aiškumas ir atsakymai į visus kliento klausimus;

Olga, MB PROVIGUS

Bet kokioje situacijoje sprendžia iškilusius klausimus greitai ir profesionaliai. Patikimas partneris buhalterijos srityje.

Greta, Business and financial consulting

Nuoširdžiai rekomenduoju Sergeju, kaip labai gera savo srities specialistą, puiku žmogų ir patikima partneri, esu labai patenkinta mūsų bendradarbiavimu ir teikiama pagalba !! Ačiū !!

Ramūnas, UAB SOFTLINE

Kokybiška buhalterijos tvarkymo paslauga. Paprastumas ir operatyvus klausimų sprendimas. Aiški kainodara

Artūras Svirskis,  Expert in Fundraising for Startups

I had a privilege to work with Sergej a few months in a row about Business optimisation and Financial forecasting. Sergej has shown the deep understanding and has provided smart insights how to improve my activities

Martynas, website developer

Sergejus yra puikus savo srities specialistas. Greitai ir suprantamai paaiškino įvairius niuansus susijusius su MB. Atsakė į visus mums rūpimus klausimus ir padėjo pasirinkti efektyviausią būdą dirbti toliau.

Lina, MB PRDAVIMŲ AKADEMIJA

Taip jau nutiko, kad Sergejus buvo vienas pirmųjų, kuris prieš kurį laiką sužinojo apie būsimą MB "Pardavimų akademija". Ačiū jam labai už teisingus ir aktualius patarimus, užvedusius ant kelio ir sudėliojusius daug taškų ant i. Tikras profesionalas, bet tuo pačiu labai empatiškas ir puikus patarėjas. Pagarba!

Ir dar + 1 000 atsiliepimų Ačiū už pasitikėjimą !!!!

bottom of page